Támogatások

Aki már akár természetbeni akár anyagi támogatással hozzájárult a rászorultak megsegítésére, tapasztalhatta milyen jó érzés ez. Látni a bajbajutott emberek hálával teli arcát és a tudat, hogy ehhez Ön is hozzájárult szinte semmihez nem hasonlítható. Kérjük, rokonait ismerőseit is avassa be az adakozás pozitív megnyilvánulásába. Boldog aki ad, és boldog aki kap. Adományainkban embertársaink iránti szeretetünk nyilvánul meg.

"A szeretet az élet." /Móra Ferenc/

2014.02.10

Pintér László Zalán

A mai nappal alapítványunk gyűjtést szervez a szemdaganatban szenvedő kisfiú gyógykezeléséhez.

2011. április 11.Heim Pál Gyermekkórház Madarász utcai részleg

A kórház csecsemő osztályának egy központi monitor rendszer megvásárlásával szándékozik az alapítvány segítséget nyújtani.

2011. február 18.Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány

Alapítványunk jelen Együttműködési Megállapodás alapján vállalja, hogy ha a pénzügyi feltételei lehetővé teszik a Támogatott részére a Dél-magyrországi régióban történő napi 24 órás újszülött és koraszülött mentéshez támogatást nyújt.

Lap tetejére